debug:
DNES OTEVŘENO
POPTEJ

SKUPINOVOU
AKCI

obrazek předpověni na zítřek obrazek předpověni na zítřek obrazek předpověni na zítřek

KNIHA HOSTŮ

Aktuálně přijímáme rezervace a realizujeme ubytování, snídaně, obědy, večeře, bowling a pronájem salónků pro skupiny nad 15 osob. | Poptávky prosím na rezervace@ludmila.cz. Kalkulaci Vám zpracujeme obratem. | Pro veřejnost s pravidelnou otevírací dobou bychom rádi otevřeli od druhé poloviny července.
      Aktuality    
Milí hosté,
11.6.2020

ubytování, prostory restaurace, sklípku, školící prostory a další služby nabízíme aktuálně pro skupiny od 15 osob (oslavy, cestovní kanceláře, firmy, úřady apod.) Poptávky prosím na rezervace@ludmila.cz, kalkulaci zpracujeme obratem. Pro veřejnost s pravidelnou otevírací dobou bychom rádi otevřeli ve druhé polovině července. Pokud již máte vybraný termín od ca 15.07. dále, neváhejte nás poptat a my Vás budeme informovat o aktuální situaci u nás na Mělníku a případně Vám již rádi zpracujeme kalkulaci vašeho pobytu.

Ušetřete za dovolenou a rezervujte si pobyt za aktuálně fajn ceny v kategoriích economy, standard nebo suite s vlastní vířivou vanou a poznejte Mělník, město vína na soutoku Labe a Vltavy s krásným historickým centrem, dominantním zámkem, vinnými sklepy a také Mělnicko a Kokořínsko s bohatou nabídkou letní a podzimní turistiky, spoustou přírodních krás, širokým výběrem jezer a rybníků, pískoven a koupališť... Využijte aktuálně mnohem více, za mnohem méně.

Užijte si fajn léto...

Pro Vaše bezpečí - Anti-COVID-19 opatření
10.6.2020

Podrobný popis všech našich opatření, stejně jako pokyny pro hosty vyplývající z platných zákonných předpisů, naleznete zde.