Dnes je sobota 29.04.2017,
svátek má Robert.
otevírací doba
restaurace
dnes 15:00 - 23:00
bowling
plzeňská restaurace "U Ludmily"
dnes 15:00 - 23:00
Online rezervace bowlingu
315 602 709
Online rezervace ubytování
315 622 419
Poptat skupinovou akci
737 25 20 26
obrazek předpověni na zítřek obrazek předpověni na zítřek obrazek předpověni na zítřek
EUR Vlajka meny EUR
GBP Vlajka meny GBP
USD Vlajka meny USD
Akce zima
      Úvod    

Hotel Ludmila se nachází na okraji malebného historického města Mělník, proslaveného skvělou polohou, bohatou historií a dlouholetou tradicí v pěstování vinné révy, která je v září každoročně oslavována Mělnickým vinobraním.  

Historické město leží na soutoku 2 největších českých řek Labe a Vltavy, pouhých 19 km od Prahy. Renesanční mělnický zámek a sousední gotický kostel Sv. Petra a Pavla lákají na prohlídku krásných interiérů a sklepů spojenou s ochutnávkou vín ze sklepů Lobkowiczů, na prohlídku kostnice a vyhlídku na soutok nebo posvátnou horu Říp. S postupným odhalováním hlubokého mělnického podzemí můžete sledovat, jak se odkrývá rozsáhlý chodbový systém v hloubce 8 – 10 metrů pod povrchem nebo si prohlédnout nejširší studnu v České republice. 

Krásná zákoutí rozsáhlé chráněné krajinné oblasti kaňonovitého charakteru Kokořínska, hrad Kokořín, skalní obydlí, slavné Pokličky, spousta rybníků a potůčků jsou také ideálním cílem pro milovníky cyklistiky a pěší turistiky.

Blízkost Prahy a okolí plné historie, památek, úchvatné přírody, vinic, přírodních polabských jezer, vybízí k návštěvě a výletům po celý rok.

Hotel nabízí celkem 70 pokojů v několika cenových kategoriích, od nejlevnějších třílůžkových pokojů po 6 velkých apartmá, z toho 2 s vlastní vířivou vanou, vlastní transfer, všechny v kategorii minimálně ***, s vlastním sociálním zařízením a WC. Dále zde najdete Plzeňskou restauraci s bowlingem a nabídkou českých specialit, stylový sklípek s nabídkou nejen mělnických vín, 4 plně vybavené konferenční prostory, velkou letní terasu s minigolfem, hřištěm na petanque, croquet, ruskými kuželkami, ohništěm, dětským hřištěm, vlastní půjčovnu kol, PC koutek, prodej suvenýrů. Hotel sousedí  se sportovní centrem, kde můžete najít travnaté fotbalové hřiště, atletickou dráhou, nafukovací halou na různé druhy sportů, tělocvičnu, tenisové kurty, volejbal, hřiště na házenou apod. 

Ve všech prostorách i na pokojích je k dispozici zdarma wifi. Parkoviště pro osobní auta i autobusy je k dispozici rovněž zdarma. Za poplatek jsou k dispozici 3 garáže.

Těšíme se Vaši návštěvu.  

 


 


obrázek upoutávky Volnočasové aktivity

... klikněte zde
obrázek upoutávky Naše reference

... klikněte zde
obrázek upoutávky Otevírací doba

... klikněte zde
obrázek upoutávky Jídelní lístek

... klikněte zde
obrázek upoutávky Golf Beřovice

... klikněte zde
obrázek upoutávky ON-LINE REZERVACE UBYTOVÁNÍ

... klikněte zde
obrázek upoutávky Svatební nabídka

... klikněte zde
obrázek upoutávky DOSTAVENÍČKO S BONUSEM

... klikněte zde